چگونه روی پست هامون تگ قیمت قرار بدیم؟

یکی از این ویز های جالب اینستاگرام قابلیت درج قیمت در پست هاست که برای پیج های فروشگاهی بسیار مثبت خواهد بود یا هر پیجی که خدمات یا محصولی برای فروش داشته باشد. بابیجی وب همراه باشید تا به آموزش درج تگ قیمت روی پست های اینستگرام بپردازیم …

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : شنبه 27 مرداد 1397
  • تعداد بازدید: 20267 بازدید
چگونه روی پست هامون تگ قیمت قرار بدیم؟

برای اینکار وارد فیس بوکتون بشید که از طریقش صفحه اینستگرام  رو به حالت بیزینس تبدیل کردین و از بخش بالا و سمت راست بر روی دکمه Settings کلیک کنید .


سپس از منو چپ Edit Page رو کلیک کنید تا وارد صفحه بالا شوید و سپس از بخش Template روی دکمه Edit کلیک کنید .


در پنجره بازشده بخش Shopping رو پیدا کرده و در بخش پایین و سمت راست آن روی دکمه View Details کلیک کنید . سپس در صفحه باز شده گزینه Apply رو انتخاب کنید .

حال به صفحه خود برگشته از بخش سمت راست روی دکمه Shop  کلیک کنید , بعد از باز شدن پنجره بالا تیک مربوط به قوانین را روشن کرده و روی دکمه Countinue کلیک کنید .

در پنجره بازشده گزینه سمت راست که مربوط به خرید از وبسایت می باشد را کلیک کرده و سپس دکمه Countinue را بزنید , گزینه سمت چپ مربوط به خرید مستقیم از طریق Facebook  می باشد .


پس از انجام مراحل قبل باید دوباره وارد صفحه قیسبوک خود بشید و محصولات خود را وارد کنید

برای این کار روی کلمه Add Product کلیک کنید .

سپس در صفحه باز شده اطلاعات محصولات مثل قیمت , عکس و توضیحات به همراه لینک مستقیم خرید محصولات از وب سایت را وارد کنید .

حال وارد بخش تنظیمات صفحه اینستگرام خود شوید و سپس دکمه  Linked Accounts را لمس کرده تا صفحه اینستگرام را به فروشگاه در فیسبوک متصل کنید .

حال فیسبوک را لمس کنید و سپس اطلاعات ورود صفحه فیسبوک خود را وارد کنید تا اتصال کامل شود , دقت داشته باشید که در این مرحله اگر در ایران هستید حتما از نرم افزار های مربوطه استفاده کنید .

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید