قرار دادن موسیقی در استوری

اینستاگرام به تازگی از ویژگی جدیدی رونمایی کرده که از اون طریق میتونید به دو حالت در استوری موسیقی قرار بدید و با توجه به حال و هواتون موسیقی مناسب رو انتخاب کنید و در استوری ها با دوستانتون به اشتراک بگذارید

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : دوشنبه 19 شهریور 1397
  • تعداد بازدید: 625 بازدید
قرار دادن موسیقی در استوری

شما به دو صورت میتوانید از این ویژگی استفاده کنید یک حالت به این شکل که ابتدا ویدئو یا عکستون رو بگیرید سپس موسیقی رو روی آن قرار بدید یا به ایت حالت که از ابتدا موسیقی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و سپس  ویدئو مورد نظرتون رو ضیط کنید تا روی اون قرار بگیره.

در حالت اول شما به راحتی میتوانید پس از انتخاب یا گرفتن عکس یا ویدئو از داخل استیکرها استیکر موسیقی رو انتخاب کنید.

سپس یکی از موسیقی های کتابخانه اینستاگرام را انتخاب کنید تا روی عکس یا ویدئو شما قرار بگیرد . توجه داشته باشید که صرفا می توانید از موسیقی هایی که خود اینستاگرام به شما پیشنهاد میده استفاده کنید.

سپس موسیقی روی عکس یا ویدئو شما قرار میگیرد، همچنین همونطور که درتصویر می بینید تصویر کاور و عنوان موسیقی نیز روی استوری شما قرار می گیرد.

در حالت دوم به راحتی می توانید در هنگام ضبط ویدئو دوربین خود را در اینستاگرام روی حالت موسیقی قرار بدید.

در این حالت نیز می توانید یکی از موسیقی های کتابخانه اینستاگرام را انتخاب کنید و سپس روی ویدئو خود قرار دهید.همونطور که در تصویر میبینید در این حالت نیز تصویر کاور و عنوان موسیقی روی استوری شما قرار می گیرد.


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید