الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟

خیلی از دوستان در مورد نحوه عملکرد الگوریتم‌اینستاگرام سوال داشتند، با مطالعه این پست می تونید خیلی راحت به این الگوریتم مسلط بشین.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : پنجشنبه 25 مرداد 1397
  • تعداد بازدید: 1411 بازدید
الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند؟

الگوریتم اینستاگرام چیست؟

همانطور که میدونید اینستاگرام برای نمایش پست ها به مخاطبین صفحه ها از روش خاصی استفاده می کند و در این روش لزوما همه پست ها برای همه دنبال کنندگان نمایش داده نمی شوند به این روش اینستاگرام در نمایش پست ها به مخاطبین اصطلاحا الگوریتم اینستاگرام می گویند.


نحوه عملکرد الگوریتم اینستاگرام

1_از زمانی که شما یک پست جدید منتشر می کنید، فقط برای تعداد کمی از دنبال کنندگانتان یعنی حدود 10 درصد در صفحه اصلی اینستاگرام نمایش داده میشود.

2_ سپس اینستاگرام بررسی می کند که این پست شما به نسبت پست های قبلی که در ساعات مشابه منتشر کرده اید که نرخ تعاملی دارد.

نرخ تعامل :مجموع تعداد لایک و کامنت تقسیم بر تعداد افرادی که آن پست را مشاهده کرده اند.پیشنهاد میکنم این مقاله رو هم مشاهده کنید

افزایش فالوور اینستاگرام


3_اگر نرخ تعامل این پست شما به نسبت پست هایی که در ساعات و روز های مشابه منتشر کرده اید بالاتر باشد، اینستاگرام پست شما را به درصد بیشتری از مخاطبانتان نمایش می دهد ولی در مقابل اگر نرخ تعامل پست شما برای اون 10 درصد اولیه به نسبت های قبلی که در ساعات و روز های مشابه منتشر شده اند کمتر باشه، پست شما برای درصد کمتری از مخاطبانتون نمایش داده میشه.


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید