چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟

اینستاگرام نزدیک به یک میلیارد کاربر فعال دارد که بسیاری از آن ها به دلیل شهرت ذاتی که دارند مورد توجه کاربران هستند.ولی برخی از کاربران ساده اینستاگرام که هیچ شهرتی نداشتند با استفاده از چند ترفند ابتدایی خود را به صدر فهرست محبوب ترین ها بکشانند.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : شنبه 12 خرداد 1397
  • تعداد بازدید: 1151 بازدید
چگونه در اینستاگرام معروف شویم؟

اینستاگرام نزدیک به یک میلیارد کاربر فعال دارد که بسیاری از آن ها به دلیل شهرت ذاتی که دارند مورد توجه کاربران هستند.ولی برخی از کاربران ساده اینستاگرام که هیچ شهرتی نداشتند با استفاده از چند ترفند ابتدایی خود را به صدر فهرست محبوب ترین ها بکشانند.در این قسمت بهتون اموزش میدهیم که چگونه این کار میسر میشود.

اولین قدم حساب کاربری خیره کننده ای داشته باشید

اولین قدم این است که کاری کنید که پروفایل اینستاگرامتان عالی به نظر برسد.معمولا افراد پیج هایی که پروفایلشان عکس ندارن و یا عکس بی کیفیت دارند رو دنبال نمیکنند.سعی کنید عکس پروفایلتون یه عکس هنری و خوب باشد و از قرار دادن عکس های اشیاء به شدت خودداری کنید چون باعث میشود افراد به شما اعتماد نکنند.

و همچنین یک نام ساده برای اکانت خودتون انتخاب کنید تا در صورت جست و جو به راحتی پیدا شود.و بهتر است در مورد نوشتن علایق خود تردید نکنید مسلما کاربری که میخواد پیجتون رو ببینه اول پروفایل و علایقتون را چک میکند و اینگونه متوجه خواهد که با چه کسی طرف هستند.


دومین قدم انتخاب یک دسته بندی موضوعی برای عکس های تان است.

اشکالی ندارد که خارج از این دسته بندی هم عکس های مختلفی بگذارید اما داشتن موضوع واحد کمک می کند دیگر کاربران بدانند با چه صفحه ای رو به رو هستند. طبقه بندی موضوعی از قبیل ورزش، آشپزی، کتاب، رنگ، لباس، طبیعت و غیره کمک می کند عکس های شما بهتر دیده شود.

 


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید