بیو زیبا برای اینستاگرام

در این پست سعی کردم نکاتی در مورد نوشتن نام صفحه و بیوگرافی مطرح کنم که شاید بتونه به رشد صفحه در اینستاگرام کمک کنه.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : دوشنبه 12 شهریور 1397
  • تعداد بازدید: 2490 بازدید
بیو زیبا برای اینستاگرام

چطور Bio بهتری بنویسیم؟

شاید خیلی از ما این تصور رو داشته باشیم که نوشتن بیو و نام صفحه خیلی اهمیت خاصی جهت جذب مخاطب و رشد صفحه نداره ولی در صورتی که اینطور نیست، چراکه جالبه بدونید که داشتن رتبه بالاتر در جستجو هایی که در اینستاگرام و گوگل میکنیم فقط و فقط به همین دو عامل بیو و نام صفحه بستگی داره در ادامه سعی دارم نکاتی برای انتخاب بهتر بیو و نام مناسب برای صفحه هامون بیان کنم.


1. جالبه بدونید که نام صفحه یا Full Name مهم ترین عامل در نمایش یا عدم نمایش صفحه شما در نتایج جستجوی گوگل و اینستاگرام می باشد.

به طور مثال نام صفحه من "rambod javan"  می باشد پس در نتیجه اگر شخصی در گوگل یا اینستاگرام نام من رو بصورت "رامبد جوان" جستجو کند صفحه من برایش نمایش داده نمی شود، پس بهتر است که نام صفحه ام را به صورت "Rambod Javan | رامبد جوان" قرار دهم که هم در نتایج جستجوی فارسی و هم انگلیسی نمایش داده شود.


2. مورد دیگه ای که به صورت خلاقانه میتونه در نام صفحه رعایت بشه و خیلی به رشد صفحه ما کمک کنه اینه که در نام صفحمون لزوما از اسم خودمون استفاده نکنیم یعنی به طور مثال شخصی که در زمینه مد و فشن فعالیت می کنه نام صفحش رو به صورت "Fashion Designer" قرار بده تا همه افرادی کع در گوگل و اینستاگرام برای عبارت Fashion یا Fashion Designer جستجو می کنند با صفحه اون شخص روبرو بشن و شاید این قضیه باعث جذب اون افراد بشه.

3. در مورد بیوگرافی در عین حال که بیوگرافی یک صفحه باید معرف اون صفحه باشه و بصورت مختصر راجع به اون صفحه توضیح بده، میتونه کمی خلاقانه تر هم باشه و کاربران رو دعوت به انجام کاری بکنه، که این کار میتونه مثل همین صفحه دعوت به استفاده از هشتگ اختصاصی اون صفحه باشه، یا دعوت به مشاهده وبسایت اون شخص یا اون کسب و کار باشه.


موفق باشید.

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید