افزایش فالوور اینستاگرام

در حال حاضر بالا بودن فالوور و لایک پست ها در صفحات اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج دارد امکان افزایش فالوور ایرانی و بین المللی در سایت بیجی وب وجود دارد

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : دوشنبه 22 مرداد 1397
  • تعداد بازدید: 2894 بازدید
افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

در حال حاضر بالا بودن فالوور پیج های اینستاگرامی برای جلب توجه و جذب مشتری اهمیت بالایی دارد و در کسب و کار شما تاثیر گذار است
فالوور هایی که ما ارائه میدهیم  تمام آنها عکس پروفایل و پست دارند . و حتی در رابطه با فالوور های ایرانی، این فالوورها کاملا فعال هستند

درسایت بیجی وب 3  نوع سرویس مربوط به افزایش فالوور شبکه اینستاگرام مشاهده میکنید. پس از ورود به سایت تعرفه های  افزایش فالوور اینستاگرام (ایرانی) وافزایش فالوور اینستاگرام (بین المللی یا جهانی ) و همچنین ربات اینستاگرام را مشاهده می کنید.

 افزایش فالوور ایرانی

در سایت بیجی وب ،  با انتخاب گزینه افزایش فالوور ایرانی  می توانید تعرفه های  مربوط به فالوور ایرانی  را مشاهده کنید. 

فالوورهای ایرانی تماما از کشور ایران هستند.ما برای شما فالوورهایتان را افزایش خواهیم داد بدون نیاز به پسورد پیج اینستاگرام شما  همچنین ما برای پیج های شخصی نیز این خدمات را ارائه می کنیم،این فالوور ها توسط تبلیغات و تکنولوژی پیشرفته بیجی وب بدست امده است، فالوورهایی که ما به شما ارائه میکنیم واقعی و ایرانی بوده و گاها ممکنه پست های شمارو لایک کنند.

 :نکته در تمامی بسته های افزایش فالوور ایرانی  ۵۰٪ فالوور بیشتر به صورت رایگان جهت ریزش احتمالی فالوورها دریافت خواهید کرد در ضمن (حتما پیج خود را از حالت پرایوت خارج نمایید تا سفارش انجام شود)

در زیر فالوورهای یک پیج را که توسط افزایش فالوورایرانی بالا رفته است را مشاهده میکنید. همانطور که ملاحظه میکنید فالوور های این پیج کاملا فالوور واقعی است.


افزایش فالوور بین المللی (جهانی)

فالوورهای بین المللی آن دسته از فالوور می باشند که از تمام کشورهای جهان هستند. تمام این فالوورها دارای عکس پروفایل، اسم کامل و پست هستند.

تمام فالوورهایی که در سایت های ایرانی به فروش می رسد از همین نوع است که متاسفانه به دروغ به اسم فالوور فعال با قیمت بالای ۲۰ تومان به فروش می رسد. حال آنکه قیمت این نوع فالوور در سایت بیجی وب ، برابر با هر عدد ۱2 تومان می باشد. به عبارتی قیمت ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام ، در بیجی وب  ۱2,۰۰۰ تومان می باشد

ضمنا فالوورهای ارسالی از سمت سرور بیجی وب کاملا قانونی و کنترل شده می باشد. سرور بیجی وب مطابق با قوانین اینستاگرام برنامه نویسی شده است و هیچ خطری برای پیج شما ایجاد نمی شود.

فالوور های جهانی چگونه پیج من را فالو میکنند؟

شاید سوال شما هم همین باشد . یعنی بپرسید که فالوور های بین المللی از کجا می آیند؟ و چگونه پیج من را فالو میکنند؟ آیا این فالوور ها برای پیج من خطرناک نیستند و ممکن است اینستاگرام به خاطر این فالوورها، پیج من را بلاک کند؟

فالوورهای بین المللی توسط سرور ساخته شده اند . یعنی فیک هستند . ولی تمام آنها اسامی جداگانه، پست های شخصی، فالوور بالا دارند و کاملا شبیه به یک پیج واقعی هستند.این فالوورها به دلیل اینکه کاملا قانونی پیج شما را فالو میکنند، هیچ مشکلی ایجاد نمیکند و از نظر اینستاگرام این کار مانعی ندارد.

در زیر فالوورهای یک پیج را که توسط افزایش فالوور بین المللی بالا رفته است را مشاهده میکنید. همانطور که ملاحظه میکنید فالوور های این پیج کاملا شبیه به فالوور واقعی است.


همانطور که مشاهده میکنید این فالوور ها کاملا با کیفیت هستند هیچ تفاوتی با فالوور واقعی ندارند. تمام آنها دارای عکس پروفایل می باشند و همچنین تمام آنها خود دارای فالوور می باشند.

شاید بپرسید چرا باید فالوور فیک بخرم؟

بهترین استراتژی که شما میتوانید از آن بهره برداری کنید تا تعداد فالوور های زیادی را داشته باشید خرید فالوور میباشد.
صرف نظر از اینکه شما به تازگی اکانت اینستاگرام خود را ساخته اید یا تعداد کمی فالوور دارید این بهترین استراتژی خواهد بود. تعداد فالووری که شما خریداری میکنید به شما کمک میکند تا محبوبیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید.
مردم زمانی که میبینند شما فالور های زیادی دارید ترغیب می شوند شما را دنبال کنند تا ببینند چه چیزی در مورد عکس های شما جالب است.
وقتی فالوور اینستاگرام میخرید فالوور های خود را سریع افزایش میدهید.

شاید بپرسید با اینکه فالوور فیک خریداری کردید ولی افراد متوجه فیک بودن فالوور ها میشوند و اعتبار پیج به خطر می افتد برای این موضوع چه راه حلی دارید؟

درسته زمانی که شما فالوور فیک خریداری میکنید افرادی که تخصص دارند در زمینه اینستاگرام با دیدن تعداد فالوور هایی که دارید و دیدن پست هاتون که  خیلی کم لایک یا ویو میخوردند متوجه فیک بودن فالوور هاتون بشوند

ما برای این موضوع هم راهکاری داریم

شما به راحتی میتونید برای هر پستی که میخواین لایک و ویو بخرید که تعداد لایک و ویو پست هاتون با تعداد فالوور هاتون هم خوانی داشته باشد و دیگه افراد متوجه فیک بودن فالوور هاتون نمیشن قیمت لایک و ویو جهانی ما خیلی خیلی مناسب است 

در واقع این کار فقط کمک میکنه پیجتون یه نمای قشنگی داشته باشه که مخاطب جدید وارد پیجتون میشه ترغیب بشه که پیجتون رو فالو یا دنبال کنه.معمولا بعد از مدتی که فالوور هاتون به صورتی واقعی بالا رفت دیگه نیاز به خرید لایک و ویو ندارید و به مرور زمان لایک و ویو هاتون به صورت واقعی افزایش پیدا میکنه

خب حالا برای جذب فالوور واقعی چه راهکاری دارید؟

پیشنهاد من برای افزایش فالوور واقعی و فعال و هدفمند استفاده از ربات اینستاگرام است

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست؟

 ربات اینستاگرام بیجی وب  یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور واقعی ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند

بدون نیاز به اتصال مداوم اینترنت !

رباتتان را تنظیم کنید ، دکمه استارت را بزنید ، مرورگرتان را ببندید و با خیال راحت به کار هایتان برسید ، ربات شما ۲۴ ساعته اکانتتان را مدیریت خواهد کرد، هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید ، تنظیمات ربات اینستاگرام خود را تغییر دهید، آمار افزایش فالوور اکانت خود را مشاهده کنید و با بهینه سازی فعالیت های ربات بازده ربات اینستاگرام خود را بالا ببرید.

کسب فالوور واقعی

در کمترین زمان بیشترین فالوور و بیننده ی واقعی را به صفحه ی خود جذب خواهید کرد ، کاربران ما سابقه دریافت ماهانه هزار تا ۲۰ هزار فالوور واقعی را دارند. ما به شما تضمین می‌دهیم فالوور های دریافتی شما واقعی و ایرانی هستند و از منابعی که خودتان برای ربات اینستاگرام مشخص کرده اید جذب شده‌اند.

یک روز تست رایگان

باور نمی کنید ؟ همین حالا ثبت نام کنید و سه روز تست رایگان از سیستم مدیریت و افزایش فالوور اینستاگرام ما هدیه بگیرید ، در همین یک روز از کارکرد رباتتان ، تحول و افزایش فالوور صفحه ی اینستاگرامتان شگفت زده خواهید شد (تست رایگان ربات بلافاصله بعد از اضافه شدن اکانت فعال می‌گردد).

مهم نیست از چه دستگاهی استفاده می‌کنید !

در هر زمان و در هر مکان می‌توانید ربات خود را مدیریت کنید.

ربات اینستاگرامی ما به دو صورته

1_مدیریت ربات بر عهده تیم بیجی وب

گاها شده که مشتری فرصت رسیدگی به ربات رو نداره و یا حوصله تنظیم کردن و کار کردن با تنظیمات ربات رو نداره در اینصورت ما تمامی کارهای ربات رو به عهده میگیریم و طبق نیاز شما ربات رو تنظیم و فعال میکنیم

2_مدیریت ربات بر عهده خود مشتری

در اینجا هم مشخصه خود مشتری دوست داره و زمان اینو داره که ربات رو مدیریت کنه و با به شما پنل مدیریت ربات میدیم که به صورت دلخواه ربات رو تنظیم و فعال کنید

 فراموش نکنید ما تا اخر ش بهتون پشتیبانی میدیم .هر زمان سوال یا مشکلی داشتید میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید تیم ما آماده ی پاسخگویی به شما ست.

برای سفارش ربات اینستاگرام که مدیریت آن رو تیم ما به عهده میگیره کافیه وارد سایت بیجی وب بشید و تعرفه ربات مورد نظرتونو سفارش بدید 

و سپس یه فرم براتون به نمایش در می آید 

و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود رو وارد کنید و سپس دکمه پرداخت رو کلیک نمایید و مراحل پرداخت رو انجام دهید .بعد از سفارش تیم ما با شما با شماره موبایلی که وارد کردید در ارتباط خواهند بود جهت تنظیمات و فعالسازی ربات.شما هم با خیال راحت بازدهی و افزایش فالوور اینستاگرام رو در صفجه ی اینستاگرامتون بررسی کنید

 روشی بعدی مدیریت ربات بر عهده ی خود شماست 

برای سفارش کافیه وارد سایت بیجی وب بشید و به پایین صفحه سایت مراجعه کنید

در کادر قرمز رنگ مشخص شده گزینه مدیریت ربات رو کلیک کنید


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید