دلایل جریمه شدن یا shadow ban اینستاگرام چیست؟

طبق اطلاعات موجود در مقالات خارجی پیروی نکردن از قوانین عمومی اینستاگرام باعث بلاک شدن می باشد .در ادامه با ما همراه باشید.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : چهارشنبه 7 آذر 1397
  • تعداد بازدید: 1809 بازدید
دلایل جریمه شدن یا shadow ban اینستاگرام چیست؟

دلایلی که از سمت اینستاگرام جریمه میشویم چیست؟

طبق اطلاعات موجود در مقالات خارجی پیروی نکردن از قوانین عمومی اینستاگرام باعث جریمه شدن  می باشد .از جمله مهمترین این دلایل موارد زیر می باشد:

1_ ممکن است شما از آپ های غیر رسمی اینستاگرام استفاده می کنید که این قوانین اینستاگرام را نقض می کند.شما برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از Shadow ban شدن میتوانید اینستاگرام را از استور های رسمی نصب کنید.

2_محدودیت هایی که جزء قوانین اینستاگرام است توجه نمی کنید. این محدودیت ها ممکن است برای افراد مختلف  متفاوت باشد ولی به طور عمومی بدین صورت است:

150 لایک، 60 کامنت، 60فالو ، 60 آنفالو در هر ساعت .

اگر شما به طور دائم و متوالی این محدودیت های اینستاگرام را نادیده بگیرید احتمال اینکه از طرف اینستاگرام جریمه بشید وجود دارد.

3_استفاده از هشتگ های غیر مرتبط یا ممنوعه و تکراری که ممکن است شمامل کلماتی باشند که اینستاگرام آن را اسپم یا محتواهای مجرمانه بشناسد.مهمترین دلیل shadow ban که به آن اشاره شده است همین استفاده نادرست از هشتگ ها می باشد.

4_یکی از مهمترین عوامل جریمه شدن از طرف اینستاگرام ریپورت شدن از طرف دیگر کاربران است.سعی کنید محتواهایی تولید کنید که کاربران دیگر را ترقیب به ریپورت کردن شما نکند.

5_یکی دیگر از مواردی که احتمال می دهیم یکی از دلایل shadow ban باشد استفاده از فیلتر شکن و یا نرم افزار های تغییر ip می باشد چرا که با استفاده از این نرم افزار ها لوکیشن شما برای اینستاگرام تغییر می کند و ممکن است بگوید چطور این اکانت ساعاتی قبل از ایران ورود داشته حال از یک کشور دیگر!!


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید