آموزش قراردادن لینک در استوری

در این مطلب به شما یاد میدیم که چطور در استوری اینستاگرام لینک قرار دهید.در ادامه با ما همراه باشید.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : چهارشنبه 21 آذر 1397
  • تعداد بازدید: 1038 بازدید
آموزش قراردادن لینک در استوری

آیا میخواهید بازدید کننده های بیشتری را از اینستاگرام به وب سایت خود روانه کنید؟

همانطور که میدانید در شبکه های اجتماعی اینستاگرام تنها اجازه قراردادن یک لینک در متن بیو اینستاگرام را دارید.با این حال، اکنون میتوانید با اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام، مخاطبان را به وب سایت ، اپلیکیشن یا کانال تلگرام خود هدایت کنید.

این ویژگی اتفاق بزرگی است که میتوانند لینکی به جز لینک موجود در قسمت Bio اینستاگرام، در پروفایل خود اضافه کنند.افزودن لینک به استوری اینستاگرام کار بسیار راحتی است.در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه میتوانید به استوری های اینستاگرام خود لینک اضافه کنید و فالوورهای خود را به وب سایت خود یا دیگران منتقل کنید.

همانند بسیاری از ویژگی های تجاری در اینستاگرام ، لینک های موجود در استوری نیز در ابتدا برای حساب های کاربری تایید شده (آن دسته از اکانت هایی که تیک آبی دارند) فعال شد.با این حال اینستاگرام این امکان را وسعت بخشید و در اختیار دیگر حساب های کاربری تجاری (Business Accounts) که حداقل دارای 10 هزار  فالوور هستند ، در دسترس است.

همچنین به نظر نمی رسد که محدودیت جغرافیایی خاصی در مورد لینک گذاشتن در استوری اینستاگرام وجود داشته باشد،از آنجایی که این مشخصه اینستاگرام در حال استفاده ومشهور شدن است،این امید وجود دارد که اینستاگرام آن را برای کاربرهای بیشتری فعال کند.

افزودن لینک به استوری اینستاگرام خیلی خیلی خیلی شاده است! اگر اکانت اینستاگرام تجاری با بیش از 10 هزار فالوور دارید می توانید از این امکان استفاده کنید. برای انجام اینکار باید مراحل زیر را طی کنید:

1_ استوری اینستاگرام خود را آغاز کنید

شما میتوانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام برای استوری خود عکس و ویدیو بگیرید یا با بالا کشیدن صفحه استوری از عکس هایی که گذشته گرفته اید ، استفاده کنید.

پس از آنکه تصویر یا ویدیوی مورد نظر خود را تهیه کردید، در بالای صفحه آیکون لینکی که به شکل دو حلقه ی زنجیر است وجود خواهد داشت که باید آن را انتخاب کنید.

2_لینک را به استوری اینستاگرام اضافه کنید

پس از فشردن آیکون لینک در بالای صفحه ، پنجره ی جدیدی بر روی صفحه ی شما باز میشود.در این صفحه می توانید آدرس صفحه مورد نظر خود را وارد کنید.

آدرس کامل لینک مقصد را تایپ کنید و بعد روی گزینه ی تایید سبز رنگ ( در گوشی های اندروید) و یا انجام شد(در ios) کلیک کنید تا لینک ذخیره شود.

زمانی که موفق شدید آدرس اینترنتی مورد نظر را به استوری اینستاگرامتان متصل کنید، آیکون زنجیره در بالای استوری تان نمایان می شود که نشان دهنده ی این است که استوری حاوی یک لینک است.هر مشخصه ی مورد نظر دیگری که میخواهید مانند نوشته ، استیکر و فیلتر را به استوری خود اضافه کنید و آن را همانند دیگر استوری ها در صفحه پروفایل خود بارگذاری کنید.


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید