روش های جدید اینستاگرام برای تعامل بیشتر میان کاربران

اینستاگرام قصد دارد تا با فراهم کردن قابلیت‌های جدید جایگاه شبکه اجتماعی خود را در بین رقبا ارتقاء دهد. قابلیت‌های جدید اینستاگرام که به تازگی معرفی شده است، بر روی افزایش تعامل میان کاربران و افرادی که فالو می‌کنید تمرکز دارد.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : دوشنبه 3 دی 1397
  • تعداد بازدید: 845 بازدید
روش های جدید اینستاگرام برای تعامل بیشتر میان کاربران

اینستاگرام قصد دارد روش های جدیدی را  برای برقرار کردن ارتباط کاربران  و ایجاد ارتباط عمیق با اشخاصی که در Instagram دنبال میکنید را فراهم کند.

یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام این است که استیکر جدید تعاملی را به شکل شمارش معکوس در استوری های خود خواهید داشت که به شما امکان می دهد لحظات هیجان انگیز را با دوستان خود شمارش کنید. استیکر  شمارش معکوس در iOS و Android به صورت جهانی در دسترس است.

از دیگر قابلیت‌های جدید اینستاگرام برای افزایش تعامل میان کاربران،جواب دادن  به سوال‌های مخاطبین با استفاده از موزیک انتخابی است؛  به صورتی که سوال ها در قالب یک استیکر مشخص برای فردی که در حال پخش زنده  ویدیویی (Live) است نمایش داده میشود. شما از این پس می توانید از استیکر های سوالی  برای پیشنهاد موزیک مورد نظر در استوری‌ها با کسانی که در حال پخش زنده ویدئویی هستند  استفاده کنید یا در لحظه ای با افرادی که در Live دنبال می کنید ارتباط برقرار کنید.

طبق گفته های  اینستاگرام:

هنگام استفاده از استیکر سوالات، نماد موسیقی جدید را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که دوستان شما جواب می دهند، می توانند یک آهنگ را به صورت مستقیم از کتابخانه موسیقی انتخاب کنند تا با شما به اشتراک بگذارند. لیست مخاطبین را برای مشاهده تمام جواب های  خود باز کنید و روی دکمه پخش برای گوش دادن به آهنگ ها ضربه بزنید. 

زمانی که آهنگ مورد علاقه خود را در استوری  به اشتراک می گذارید، می توانید عکس یا ویدیو را به عنوان موسیقی در پس زمینه ضبط کنید. شما همچنین می توانید اثرات جدید را در دوربین مشاهده کنید که به ضربات و صداهای یک آهنگ پاسخ می دهد. برای امتحان کردن جلوه های جدید، به «موسیقی» در دوربین ضربه بزنید و آیکون های جدید را در بالای دکمه ضبط دوربین مشاهده خواهید کرد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اضافه شده در اینستاگرام، استیکر‌های ویژه برای پرسیدن سوال‌های مختلف است که می‌توانید از آن‌ها در لایو دوستان و کسانی که فالو دارید برای پرسیدن سوال خود استفاده کنید. یکی از مزیت های این قابلیت جدید اینستاگرام این است که، سوال‌های کاربران در انبوه کامنت‌ها گم نمیشود و امکان خواندن و پاسخ دادن به سوال‌ها را آسان تر می‌کند.

این قابلیت‌ها هم اکنون برای گوشی‌های اندرویدی و iOS منتشر شده و با انجام بروزرسانی  از آن‌ها استفاده کنید؛ همچنین قابلیت‌ به اشتراک گذاری عکس و ویدئو در لایوهای اینستاگرام به زودی با ارسال بروزرسانی برای گوشی‌های اندروید و iOS ممکن می‌شود.


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید