چگونه در اینستاگرام استوری های جذاب تری تولید کنیم

اگر که میخواهید استوری های جذابتری را در اینستاگرام داشته باشید حتما این مقاله را دنبال بخوانید

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : یکشنبه 23 دی 1397
  • تعداد بازدید: 1651 بازدید
چگونه در اینستاگرام استوری های جذاب تری تولید کنیم

یکی از مهم ترین قابلیت های اینستاگرام که معمولا از طرف برند ها بهش کم توجهی میشه و ازش به درستی استفاده نمیشه قابلیت استوری اینستاگرامه،اگر استوری شما از کاربران تعامل خوبی دریافت نکنه با کاربران زمان کمتری را در استوری شما صرف کنند، استوری شما به افراد کمتری نمایش داده می شود.

از طرف دیگه استوری اینستاگرام تنها بخشیه که داخل اون میتونید به صورت رایگان لاینک وبسایت قرار بدید و کاربران رو به سمت وبسایت خود ببرید،البته دقت داشته باشید که برای اینکار باید بالای 10,000 دنبال کننده داشته باشید و صفحه تان نیز business باشد.

ولی نکته مهم اینه که باید بتونیم استوری های جذابی تولید کنیم تا کاربران تعامل بهتری با آن داشته باشند و طبق آمار معمولا تصاویر ساده تعامل خوبی رو از کاربران دریافت نمی کنند،در ادامه اپلیکیشن Unfold رو بهتون پیشنهاد میکنم که از طریق اون میتونید استوری های جذاب تری تولید کنید، البته اپلیکیشن های تولید استوری فراوانند،unfold هم یکی از بهترین های آنهاست.

مراجل انجام کار:

وقتی وارد اپلیکیشن می شوید ابتدا گزینه + را لمس کنید استوری شما ایجاد شود.

پس از انتخاب یک نام برای استوری خود وارد این صفحه میشوید که در اینجا نیز گزینه + را لمس کنید تا الگوهای استوری برای شما نمایش داده شوند.

سپس از الگوهای پایین صفحه الگوی مورد نظر خود را انتخاب کنید، دقت داشته باشید که بعضی از الگوهای این اپلیکیشن فروشی هستند و فقط میتوانید از الگوهای رایگان استفاده کنید.

پس از انتخاب الگو با لمس هر گزینه می توانید محتوای آن را تغییر دهید، یکی از ویژگی های این اپلیکیشن اینه که برخلاف خود اینستاگرام، فونت های زیادی برای انتخاب داره و از بابت فونت خیالتون راحته.

پس از کامل شدن تغییرات می توانید با لمس اولین  گزینه ای که بالا سمت راست قرار دارد در بالای صفحه استوری خود ذخیره کنید ،از طریق گزینه ای که شبیه چشم هست در پایین صفحه سمت چپ نیز می توانید استوری خود را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید.

موفق باشید

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید