ورود دو مرحله ای اینستاگرام

اگر از اینستاگرام استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم که همین حالا نسبت به فعال سازی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای (Two Factor Authentication) وارد عمل شوید و ریسک هک شدن اکانت خود را به شدت کاهش دهید.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : پنجشنبه 15 شهریور 1397
  • تعداد بازدید: 1385 بازدید
ورود دو مرحله ای اینستاگرام

چه کنیم که احتمال هک شدن پیجمان صفر شود؟

همانطور که میدونید ساختار شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام ساختار های کاملا امن و غیر قابل نفوذی هستند و هیچ هکری تا به حال نتونسته به این ساختار نفوذ کنه و تنها مشکلی که وجود داره اینه که هکر ها ممکن است با سرقت اطلاعات شما مانند رمز عبور و ایمیل شما  بتوانند به طریقی وارد اکانت شما بشوند، اما با این روش که در ادامه آموزش خواهم داد میتوانید این مشکل را دور بزنید و صفحه خود را از هر لحاظ امن کنید.

در ابتدا وارد بخش Setting اینستاگرامتون بشید و دکمه Two-factor authentication رو لمس کنید.سپس در این بخش تیک مربوط به Security code رو فعال کنید.در این مرحله باید شماره تماس خود را که به آن دسترسی دارید برای دریافت پیامک وارد کنید برای اینکار Add Number را لمس کنید.

خسته نباشید!

حال با این کار شما یک سری Backup Codes دریافت می کنید و از این به بعد حتی اگر شخصی رمز عبور اکانت شما را هم داشته باد نمی تواند وارد اکانت شما بشود و باید حتما به موبایل شما نیز دسترسی داشته باشد.

همچنین برای اطمینان بیشتر می توانید از این صفحه عکس بگیرید تا اگر روزی گوشی شما سرقت شد نیز بتوانید از طریق این کد ها وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و پیجتان را از سارق پس بگیرید.

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید