زمان های پر بازدید اینستاگرام

فراگیر شدن برنامه اینستاگرام باعث شده کسانی که از اینستاگرام برای صفحه‌ی شخصی یا بازاریابی استفاده می کنند، این سوال پیش می‌آید که بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام در چه روزها و ساعاتی در هفته است.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : شنبه 17 شهریور 1397
  • تعداد بازدید: 6081 بازدید
زمان های پر بازدید اینستاگرام

حتما براتون پیش اومده که ببینید پست هایی که در ساعت خاصی منتشر کرده اید نرخ تعامل بالاتری نسبت به پست هایی که سایر ساعت ها منتشر کرده اید داشته اند، با توجه به نوع شنوندگان شما ساعت های مختلفی میتوانند ساعت مناسب برای منتشر کردن پست های شما باشند.

در ادامه بهترین ساعت ها برای منتشر کردن پست در اینستاگرام رو براتون شرح میدم ، البته این ساعت ها لزوما برای تمام صفحه ها صدق نمی کنند و شما باید با توجه به نوع شنونده هاتون ساعت طلایی خودتون رو پیدا کنید.

اول صبح(ساعت 8 الی 10 صبح)

این بازه زمانی به دلیل آنکه ساعات اولیه روز می باشد و مردم عموما برای اولین بار در روز اینستاگرام خود را چک می کنند از اهمیت بالایی بر خوردار است.


بعد از ظهر(ساعت 16:30 الی 19)

این بازه زمانی چون بالافاصله پس از تمام شدن ساعات کاری می باشد احتمال مورد اقبال قرار گرفتن پست ها توسط کاربران بالا می باشد.


نیمه شب ( ساعت 22 الی  1 بامداد)

این بازه زمانی هم چون آخرین ساعات شب می باشد و مردم عموما عادت دارند که قبل از خواب سری به شبکه های اجتماعی بزنند از اهمیت بالایی بر خوردار است.

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید