گرفتن تیک آبی اینستاگرام

گرفتن تیک آبی اینستاگرام قبلا مسیر پر پیچ و خم و از همه‌ مهم‌تر مجهولی داشت و به همین خاطر تنها اکانت‌هایی با فالوور بالا می‌توانستند از آن استفاده کنند.در ادامه آموزش میدهیم که چطور به راحتی تیک آبی اینستاگرام را بگیرید

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : شنبه 10 شهریور 1397
  • تعداد بازدید: 2058 بازدید
گرفتن تیک آبی اینستاگرام

به تازگی اینستاگرام روند دریافت تیک آبی را تغییر داده و شرایط جدیدی برای دریافت تیک آبی حاکم شده، در گذشته برای دریافت Verfied Badge یا همان تیک آبی اینستاگرام هیچ درگاه رسمی برای درخواست وجود نداشت ، اما اخیرا اینستاگرام یک بخش در اپلیکیشن گذاشته که همه میتوانند برای دریافت این نشان در خواست قرار دهند، البته فعلا این بخش فقط برای کاربران ios فعال است و کابران اندروید باید کمی صبور باشند.

البته این بخش به همین راحتی نیست که هرکس بتواند با یک درخواست تیک آبی دریافت کند و فاکتور هایی لازمه که اینستاگرام در خواست شما رو بررسی می کنه و اگه فاکتور های لازم رو داشته باشید این نشان در صفحه شما نمایان میشه و در غیر اینصورت در خواست شما لغو میشه و تا 30 روز بعد هم نمیتوانید در خواست جدیدی بدهید. در ادامه این فاکتور های اینستاگرام را بررسی می کنیم.

1.اعتبار (Authenticity)

این فاکتور اعتبار به این معنیه که اینستاگرام بررسی می کنه که آیا این اکانت اشاره به یک شخص حقیقی، کسب و کار یا نهاد داره یا نه؟پس مطمئن بشید که اطلاعاتی از قبیل بیو، نام صفحه و تصویر پروفایل همه و همه به یک شخص حقیقی ، کسب و کار و یا نهاد اشاره داشته باشه.

2.منحصر به فرد بودن(Uniqueness)

اینستاگرام تو این فاکتور بررسی می کنه که این اکانت تنها اکانت متعلق به اون کسب و کار ، شخص یا نهاد خاص باشه و اکانت های متعدد برای اون موضوع وجود نداشته باشه ، البته اکانت هایی که با زبان های مختلف و برای کشور های مختلف باشند استثناء هستند، پس اگه چند تا اکانت برای خودتون و یا کسب و کار یا نهادتون دارید حتما یک اکانت را به عنوان اکانت اصلی در نظر بگیرید و بقیه اکانت هارو حذف کنید.

3.کامل بودن (completenss)

کامل بودن به این معنی است که صفحه اینستاگرام شما حتما تصویر و بیو کامل و مرتبط داشته باشه و حداقل یک پست در اون منتشر شده باشه و برای این قضیه صفحه شما حتما باید عمومی (Public) باشه و صفحه های خصوصی (Private) نمی توانند تیک آبی دریافت کنند و نکته دیگه اینکه ترجیحا لینک سایر شبکه های اجتماعی خودتون رو فعلا برای دریافت تیک آبی در بیو صفحتون قرار ندید صرفا محض احتیاط.

4.قابل توجه بودن (Notability)

آخرین  و سخت ترین فاکتور اینستاگرام همین قابل توجه بودنه،قابل توجه بودن به این معنیه که صفحه شما باید شناخته شده و توسط افراد زیادی در اینستاگرام جستجو شده باشه، اینستاگرام این فاکتور رو قرار داده که افراد و یا برندهایی که عملا شناخته شده نیستند نتوانند تیک آبی دریافت کنند.

برای درخواست تیک آبی وارد تنظیمات اینستاگرام شوید گزینه Request Verification را لمس کنید.

سپس در صفحه باز شده سه فیلد مورد نظر را پر کنید و سپس گزینه Send را لمس کنید.

در بخش Please attach a photo of your ID برای صفحه های شخصی باید تصویری از یک مدرک دولتی را ارسال کنید که شامل نام و تاریخ تولد شما باشد مثل گواهینامه یا پاسپورت و برای صفحه های تجاری نیز باید مدارک دولتی مثل مدارک مالیاتی و یا ... قرار داده شود، دقت داشته باشید که اگر این مدارک به زبان انگلیسی باشند مثل پاسپورت و ... احتمالا راحت تر تائید می شوند.


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید