افزایش منشن(تگ در کامنت) ایرانی

افزایش منشن (mention) ایرانی به معنای تگ کردن افراد ایرانی در زیر یک پست مورد نظر است . این سرویس بسیار مناسب مسابقات است.همچنین با تگ کردن دیگران در زیر یک پست ، باعث افزایش لایک آن پست خواهیم شد .

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : شنبه 13 مرداد 1397
  • تعداد بازدید: 21141 بازدید
افزایش منشن(تگ در کامنت) ایرانی


افزایش منشن یا تگ کردن افراد در کامنت

افزایش منشن (mention) ایرانی به معنای تگ کردن افراد ایرانی در زیر یک پست می باشد . این سرویس بسیار مناسب مسابقات است.

همچنین با تگ کردن دیگران در زیر یک پست ، باعث افزایش لایک  و بازدید آن پست خواهیم شد . از طریفی با دیده شدن اکانت توسط افراد ، میتواند باعث افزایش فالوور پیج شما نیز شود .

چه کسانی در زیر پست من منشن (mention) می شوند؟

زیر پست شما افراد کاملا ایرانی ، و فعال  و همچنین هدفمند منشن می شوند . به طور مثال:

شما دوست دارید زیر پست های شما فالوور های پیج رقیبتان یا هر پیجی که دوست دارید منشن شوند

گاها دیده شده است که در مسابقات اینستاگرامی ، به کسی که بیشترین لایک و بیشترین منشن را داشته باشد جایزه داده می شود . این سرویس بسیار برای چنین مواقعی مناسب است. در زیر یک عکس از پستی که سفارش منشن انجام شده است ملاحظه می کنید :


همانگونه که ملاحظه می کنید ، افرادی که دیگران را منشن کرده اند ، بیشتر از یک نفر را تگ کرده اند . تمام افرادی که تگ می شوند ، افرادی کاملا ایرانی و واقعی هستند که می توانند با تگ کردن از سمت دیگران ، پست را ببینند و لایک کنند.

این سرویس بسیار مناسب مسابقات و همچنین افرادی که می خواهند پست آنها توسط افراد بیشتری دیده شود می باشد.

این سرویس کاملا بدون نیاز به رمز عبور می باشد و با وارد کردن لینک عکس اینستاگرام  و یوزر پیج اینستاگرامی که دوست دارید فالوورهای اون پیج منشن بشن به صورت آنی انجام خواهد گرفت .

برای سفارش افزایش منشن تنها کافیه وارد سایت www.bigiweb.ir بشوید و تعرفه افزایش منشن اینستاگرام رو انتخاب کنید و سپس تعرفه تعداد منشن مورد نظرتون رو انتخاب کنیدو سپس یه فرم براتون باز میشه در کادر اول لینک پست مورد نظرتون رو وارد میکنید و در کادر دوم ادرس پیج اینستاگرمی که دوست دارید فالوور های اون پیج زیر پست شما منشن بشن رو وارد میکنید و گزینه پرداخت رو میزنید و بعد از گذراندن مراحل پرداخت سفارش شما به صورت آنی انجام خواهد شد.


موفق باشید


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید