چگونه در اینستاگرام روی ویدیوها موسیقی های مناسب قرار دهیم؟

در این مقاله سعی کردیم به نحوه قرار دادن موسیقی روی ویدئو ها و انتخاب موسیقی مناسب در اینستاگرام بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید...

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : یکشنبه 25 فروردین 1398
  • تعداد بازدید: 4985 بازدید
چگونه در اینستاگرام روی ویدیوها موسیقی های مناسب  قرار دهیم؟

یکی از بزرگترین مشکلات پست کردن ویدئو در اینستاگرام، قرار دادن موسیقی روی ویدئو ها است. همانطوری که میدانید اگر ویدئو شما حاوی یک موسیقی باشد که شامل حق کپی رایت باشد، اینستاگرام بصورت خودکار ویدئو شما را حذف میکند حتی اگر اون موسیقی بصورت پس زمینه در ویدئو شما باشد. 

در قدم اول باید بدانید که در سرار دنیا به غیر از ایران قانون کپی رایت یک قانون پذیرفته شده است  و سرپیچی از آن میتواند پیگرد قانونی داشته باشد. اینستاگرام اگر ویدئو هایی که تشخیص دهد کل یا بخشی از آن،  قانون کپی رایت را رعایت نمیکنند، یا بصورت خودکار پاک میکند یا از شما این اطمینان را میگیرد که اجازه بازنشر آن را داشته باشید.

حالا اگر شما در ویدئو تان از محتوایی استفاده کنید که شامل حق کپی رایت باشد و اینستاگرام متوجه این موضوع نشود و آن را پاک نکند و بعدها صاحب حق آن اثر پست شما را ریپورت کند، اینستاگرام صفحه شما را بطور کامل دیزیبل میکند و اگر پیج شما بخاطر عدم رعایت قانون کپی رایت بشه به احتمال 90% قابل بازگردانی است.

یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران صفحه های اینستاگرام ، پیدا کردن موسیقی مناسب که شامل حق کپی رایت نباشد هست. حال بیجی وب سعی کرده تا این مشکل رو برای شما حل کنه. یکسری سایت رو معرفی میکنیم که میتونید موسیقی هایی که شامل حق کپی رایت نیستند را بصورت رایگان دانلود کنید. 

1. www.wowa.me

2. freemusicarchive.org

3. www.free-stock-music.com

بعد از اینکه موسیقی مناسب برای ویدئوتان پیدا کردید، باید آن را روی ویدئو قرار دهید.  

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید