چطور از طریق تعامل با دیگر صفحات در اینستاگرام رشد کنیم؟

در ادامه میخوام یک سری ترفند ارائه بدم که از طریق اونها و با تعامل با دیگران میتونید مخاطب جدید جذب کنید.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : سه شنبه 8 آبان 1397
  • تعداد بازدید: 842 بازدید
چطور از طریق تعامل با دیگر صفحات در اینستاگرام رشد کنیم؟


خب طبیعتا برای جذب مخاطب و رشد صفحه در شبکه های اجتماعی مثلاینستاگرام راه های بسیاری وجود داره اما موضوعی که بدیهی است این  که اکثر این راه ها هزینه بر هستند و برای صفحه های نوپا در شرایط خاص صرفه اقتصادی ندارند، در ادامه میخوام یک سری ترفند ارائه بدم که از طریق اونها و با تعامل با دیگران میتونید مخاطب جدید جذب کنید.

یکی از تکنیک های خلاقانه و ارزان برای جذب مخاطب جدید در شبکه های اجتماعی اینه که صفحه هایی که دنبال کنندگان زیادی دارند و احساس می کنیم مخاطبین هدف یکسانی با صفحه ما دارند رو پیدا کنیم و انها را دنبال کنیم و با قرار دادن کامنت های مرتبط با اون پست خاص صفحه مورد نظر و  یا کاربران اون صفحه رو به چالش بکشیم.

معمولا کامنت های سوالی در این روش عملکرد بهتری دارند اما برای این موضوع باید بدانید که کامنت ها در اینستاگرام چکونه رتبه بندی می شوند.چرا که اگر کامنت ما رتبه خوبی در کامنت ها نداشته باشه به خوبی دیده نمیشه.

اینستاگرام برای رتبه بندی کامنت ها الگوریتم خاصی داره و مثل قبل کامنت ها بر اساس زمان رتبه بندی نمی شوند این فاکتور ها فاکتور هایی هستند که اینستاگرام برای رتبه بندی کامنت ها از آنها پیروی می کند.

اصلی ترین فاکتور اینستاگرام برای رتبه بندی کامنت ها اینه که کامنت هایی که تعداد لایک و یا ریپلای(پاسخ) بالاتری داشته باشند اولویت بالاتری پیدا میکنند چرا که احتمالا کامنت های چالشی و جذابی بوده اند.

کامنت هایی که توسط افرادی که دنبال کنندگان بیشتری دارند گذاشته می شوند اولویت بالاتری نسبت به سایر کامنت ها دارند.

کامنت هایی که توسط افرادی قرار داده شوند که در گذشته تعامل بیشتری در صفحه منتشر کننده پست داشته اند رتبه بالاتری میگیرند یعنی به طور مثال اگر ما تعامل کننده دائمی صفحه ی خاصی باشیم کامنت های ما نسبت به افرادی که تعامل کمتری نسبت به آن صفحه داشته اند رتبه بالاتری دریافت می کنند.

کامنت هایی که محتوای آن ها ارتباط بیشتری با محتوای آن مطلب خاص داشته باشند اولویت بالاتری نسبت به سایر کامنت ها دریافت می کنند پس یعنی کامنت تبلیغاتی عملا جایگاه خوبی در بین سایر کامنت ها دریافت نمی کنه.

کامنت هایی که در آن ها شخص خاصی منشن شده باشه رتبه خوبی دریافت نمیکنند چرا که اینستاگرام احتمال این را می دهند که این کامنت ها نیز تبلیغاتی باشند..

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید