آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام

امروزه استفاده از گیف ها بسیار متداوله و کاربران علاقمند هستن از این فرمت استفاده کنن؛ از طرفی همون طور که گفتیم شبکه اجتماعی اینستاگرام این قابلیت یعنی استفاده از فرمت گیف را به استوری خودش اضافه کرده در ادامه آموزش ارسال گیف در استوری رو قرار میدیم

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : جمعه 18 آبان 1397
  • تعداد بازدید: 1190 بازدید
آموزش ارسال گیف در استوری اینستاگرام

مقدمه ای در رابطه با ارسال گیف در استوری اینستاگرام

فایل های Gif تصاویر متحرک و بی صدایی هستند که این روزها استفاده از آن در برنامه های پیام رسان مختلف مثل تلگرام خیلی رایج شده است.تصاویر متحرک گیف به دلیل حجم پایینی که دارند برای ارسال ویدئو های کوتاه مناسب هستند.اینستاگرام هم با درک محبوبیت گیف ها (Gif) چندی پیش قابلیت اضافه کردن گیف به استوری کاربران ارائه کرد، اما متاسفانه خیلی از کاربران با نحوه انجام این کار آشنا نیستند.

بنابراین تصمیم گرفتیم مقاله ای اختصاصی تدوین کرده و به موجب نحوه ارسال گیف در استوری اینستاگرام (Gif) را برای شما عزیزان شرح دهیم.

به منظور اضافه کردن یا ارسال گیف در استوری اینستاگرام باید براحل زیر را به ترتیب طی کنید:

وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و مثل همیشه اقدام به ارسال یک استوری کنید.بدین منظور آیکون دوربین گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس و عکس مورد نظرتان را انتخاب کنید.

آیکون "استیکر" موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.


حال گزینه Gif را انتخاب نمایید.


مشاهده خواهید کرد که قابلیت جستجوی فایل  گیف نمایان می شود. هر موضوعی که به دنبال آن هستید را تایپ نمایید تا تصاویر متحرک یا گیف مرتبط با آن نمایان شوند.برای مثال با تایپ کلمه "love" تصاویر متحرک یا گیف های عاشقانه نمایان می شوند.به همین سادگی قادر به ارسال گیف در استوری اینستاگرام (Gif) خواهید بود.

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید