آموزش خروج از گروه های دایرکت در اینستاگرام

اگر میخواهید بدانید که چطور میتوانید از گروه ها در دایرکت اینستاگرام خارج شوید و چطور این گروه ها را حذف کنید حتما این مقاله را بخوانید.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : دوشنبه 10 دی 1397
  • تعداد بازدید: 9423 بازدید
آموزش خروج از گروه های دایرکت در اینستاگرام

نحوه  حذف گروه در اینستاگرام

یکی از قابلیت های اینستاگرام این است که امکان چت گروهی را در دایرکت فراهم کرده است تا بتوان با دوست و فالوور های خود در دایرکت یک گروه تشکیل داد و پست هایی که به علایق همدیگر نزدیک است را منتشر و گفتگو کنند. حتی میتوانند تماس تصویری برقرار کنند. اما با همه این امکانات گاهی پیش می آید که کاربری تمایلی به این گروه ندارد و میخواهد از این گروه ها خارج شود.

با ما همراه باشید تا آموزش دهیم که چگونه میتوانید از این گروه ها خارج شوید...

شاید برای شما پیش آمده است که وارد گروهی در اینستاگرام شده اید و میخواهید از آن خارج شوید آسانترین راه را انتخاب میکنید و با وارد شدن در بخش دایرکت اینستاگرام، انگشت خود را روی گروه مربوطه نگه میدارید و گزینه delete را انتخاب میکنید. اما باید بدانید که این روش اصلا کارساز نبوده و کافی نیست درواقع با این روش فقط تاریخچه و یا سوابق گروه در اینستاگرام را حذف میکنید. این در حالی است که اگر شخصی از آن گروه مجدد پیامی را به گروه ارسال کند آن پیام برای شما هم نمایش داده میشود.

روش دیگری برای خروج و حذف این گروه ها وجود دارد. برای این کار کافی است طبق مراحل زیر عمل کنید:

1. اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کرده و به بخش دایرکت مسیج ها مراجعه کنید.

2.  گروهی را که قصد دارید از آن خارج شوید و حذفش کنید پیدا کرده و آن را باز کنید.3. در بالای صفحه چت سمت راست در گروه ، روی شکل دایره  لمس کنید تا به صفحه پروفایل گروه وارد شوید.

4. در صفحه بعدی، به پایین صفحه رفته  و در انتهای صفحه، گزینه “Leave Conversation” را انتخاب کنید.

به همین راحتی شما با انجام مراحل بالا موفق به حذف گروه میشوید. 


پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید