ارتباط با مخاطبین در اینستاگرام

برقراری ارتباط موثر با مخاطبین و دنبال کنندگان حلقه گمشده فعالیت خیلی از صفحه های اجتماعی است. در این مقاله میخواهم بیشتر به بررسی این موضوع بپردازم با ما همراه باشید

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : چهارشنبه 19 دی 1397
  • تعداد بازدید: 805 بازدید
ارتباط با مخاطبین در اینستاگرام

چطور میتوانیم با مخاطبینمان ارتباط یک به یک برقرار کنیم؟

برقراری ارتباط موثر با مخاطبین و دنبال کنندگان حلقه گمشده فعالیت خیلی از صفحه ها در شبکه های  اجتماعی است.

 مخاطب وقتی میتواند پیام شما را درک کند که در ارتباط متقابل با شما قرار گیرد در غیر اینصورت تمام پیام های شما را نادیده میگیرد.انسان ها طبق غریضه ذاتیشان ترجیح میدهند با انسان ها در تعامل باشند نه با برندها. پس باید در شبکه های اجتماعی کاری کرد که کاربران در ارتباط متقابل با ما قرار بگیرند.

کاربرانی که با پست های شما در شبکه های اجتماعی در تعامل هستند معمولا انتظار دارند که این تعامل دوسویه باشد. این تعاملات ممکن است قرار دادن کامنت و یا ارسال دایرکت در اینستاگرام و دیگر رفتارها در سایر شبکه های اجتماعی باشد.

تعامل قلب تمام فعالیت ها در شبکه های اجتماعی است

کاربرانی که با پست های شما در تعامل هستند چنانچه از شما تعمل متقابل دریافت کنند علاوه بر اینکه تعاملشان را با شما ادامه خواهند داد، پیش از پیش تمایل دارند که پیام و یا محصول و خدماتتان را با سایر کاربران به اشتراک بگذرانند.

اما درصورتی که کاربران پاسخ تعاملات خود را دریافت نکنند به مرور زمان تمایلشان برای تعامل با صفحه شما کاهش می یابد و به مرور زمان نسبت به شما دلسرد خواهند شد. علاوه بر آن ترجیح میدهند که پیام و یا محصولات و خدماتتان را با سایرین به اشتراک نگذارند چرا که به دلیل بی اهمیتی شما نسبت به پیام ایشان وفاداری خود را نسبت به شما از دست داده اند.

برای اینکه این تعاملات شکل بهتری را به خود بگبرند بهتر است علاوه بر پاسخگویی به ایشان شما نیز به صورت متقابل گاهأ نظر آنها را نسبت به خود، محصولات و خدماتی که ارائه میدهید را بپرسید تا حس تعامل با یک انسان بصورت کامل برای آنها تداعی شود.

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید