مدیریت کامنت اینستاگرام

خیلی از دوستان سوال داشتند که چطوری می تونن با کامنت های بد مقابله کنند و خیلی هم این کار ازشون زمان نگیره، با این روش میتونید این کار رو در سریع ترین زمان انجام بدید.

  • مجموعه : آموزش
  • انتشار : سه شنبه 20 شهریور 1397
  • تعداد بازدید: 1591 بازدید
مدیریت کامنت اینستاگرام

خب همونطور که می دونید یکی از مهم ترین چالش ها برای صفحه های برندها و اشخاص در اینستاگرام مدیریت و کنترل کامنت هایی است که شامل ناسزا و یا بی احترامی است، طبیعتا مدیریت و کنترل همه این کامنت ها به صورت دستی یک کار منطقی و اصولی نیست، در ادامه روشی با هم بررسی میکنیم که با اون روش میتونید این کار رو بصورت اتوماتیک انجام دهید.

در این روش که با هم بررسی میکنیم شما میتونید یک سری کلمه کلیدی به اینستاگرام بدید تا هر زمان شخصی کامنتی حاوی اون کلمه زیر پست های شما قرار داد اون کامنت برای کسی نمایش داده نشه و با این روش از شر اکثر این کامنت ها خلاص میشین.

1.وارد صفحه پروفایلتون بشیدو با لمس گزینه مشخص شده وارد تنظیمات اینستاگرام بشید.



2.سپس برای وارد شدن به صفحه تنظیمات کامنت ها گزینه مشخص شده را لمس کنید



3. حال در این مرحله تیک مشخص شده را فعال کنید تا این قابلیت برای اکانت شما فعال شود.




4.حال به راحتی و با توجه به الگوی مشخص شده در تصویر کلمات مورد نظرتون رو وارد کنید و برای جدا کردن کلمات از حرف کاما انگلیسی استفاده کنید.





5.همچنین  میتوانید از طریق گزینه مشخص شده میتونید افراد خاصی را از قرار دادن کامنت محروم کنید.



6.در این مرحله هم میتونید نام شخص مورد نظرتون رو جستجو کنید و از طریق دکمه block وی را از قرار دادن کامنت زیر پست هایتان محروم کنید


دقت داشته باشید که در هر دو حالت شخص مورد نظر متوجه این موضوع نمی شود و کامنتش را قرار می دهد ولی کامنت او فقط در اکانت خودش قابل مشاهده است و شما و یا دیگران نمی توانید آن کامنت را ببینید ، به همین راحتی میتونید از شر تعداد زیادی از کامنت های بد در اینستاگرام خلاص شوید.

پیشنهادات بیجی وب
دیدگاه کاربران بیجی وب

برای ثبت نظر باید ابتدا شوید!!

لطفا منتظر بمانید